Ca în fiecare toamnă Dana Caveleru ne invită la cursurile de step pentru începători. Fie că v-aţi visat în copilărie dansând alături de Fred Astaire, fie că vreţi să vă dezmorţiţi după o zi petrecută la volan sau în faţa monitorului, aceste cursuri sunt binevenite.
![](https://alex.burlacu.org/files/2011/09/fred-astaire.jpg)
Hai să începem toamna în ritm de step!
În loc să batem pasul pe loc, învăţăm paşii de baza şi o coregrafie pe care o vom prezenta la sfârşitul celor 3 luni de curs. Ideea e să ne simţim bine, să ne mişcăm şi altfel decât ne-am mişcat pana acum şi să bocănim cât putem.
Program: Luni şi Miercuri de la 19 la 20.
Începem Luni 3 octombrie de la ora 19.
Abonamentul lunar (8 şedinţe pe lună) este de 200 RON.
Unde: Str. Sfinţii Voievozi nr. 1, la parter
Contact:
Dana Cavaleru
dcavaleru [@] yahoo [.] com
Telefon mobil: 0722272550
Leave a Reply